Melissa & Doug - Farby do malowania palcami

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Farby do malowania palcami

Cena:
22.90 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 2 lat
Producent:

Opis produktu

Zestaw farb do malowania palcami to świetny zestaw dla młodego miłośnika malarstwa. 

Farby mają konsystencję pasty i świetnie rozprowadzają się palcami lub grubym pędzlem. Rysunki wyschną w tej samej postaci, w której zostały utworzone.

W zestawie cztery kolory : niebieski, zielony, żółty i czerwony. Dziecko po zmieszaniu kolorów uzyska dodatkowe odcienie. 

Malowanie będzie rozwijało u dziecka zmysł artysyczny oraz kreatywnie myślenie. Malowanie palcami to świetna zabawa, przy której rodzina spędzi wesołe chwile. 

Farby przebadane i atestowane pod kątem użytkowania przez dzieci - są zmywalne ze skóry dziecka.

Podukt zgodny z normą STM D4236.

Pojemność farb : ok 100 ml

Wymiary opakowania : 15 x 5 cm

Wiek: 2 lata +

Referencja 14146

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies