Goki - Tangram - gra logiczna układanka chińska

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Tangram - gra logiczna układanka chińska

Cena:
18.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Tangram to gra logiczna podobna do układania puzzli. W grze chodzi o ułożenie figur z dostępnych elementów, co jak się okazuje wcale nie jest takie proste.

Ta gra została prawdopodobnie wynaleziona już pomiędzy 8 a 4 wiekiem p.n.e. w Chinach. W swej podstawowej formie był to kwadrat podzielony na 7 części: 5 trójkątów, 1 mały kwadrat i 1 równoległobok.

W grze należy układać elementy w taki sposób, aby wykorzystać wszystkie. Elementy muszą do siebie przylegać, ale nie można ich na siebie nakładać. Na opakowaniu znajdziecie 25 różnych figur do ułożenia, ale możliwości jest o wiele więcej. Macie ogromną ilość możliwości i użycia swojej kreatywności. Tangram ćwiczy umiejętność wizualizacji przedmiotów oraz podstawowej wiedzy na temat geometrii. Można również rywalizować między sobą. Można układać kształty dla drugiej osoby. Zwycięzcą może być osoba, która ułożyła zadany kształt, lub osoba, która wymyśliła najbardziej oryginalną figurę.

W skłąd zestawu wchodzi 7 drenwianych klocków: 5 trójkątów o różnych rozmiarach, kwadrat i równoległobok.

Całość zapakowana w pudełeczko, na którym znajdziecie wzory do ułożenia tangramu.

Wymiary opakowania: 22 x 14 x 1,5cm

Wiek: 4+

Referencja: GK318

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies