Goki - Liczydło dla dzieci - kalkulator kulkowy

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Liczydło dla dzieci - kalkulator kulkowy

Cena:
33.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

To zupełnie inne od tradycyjnego liczydło pomoże dziecku w wykonywaniu zadań w zakresie od 0 do 20. Liczydło zostało tak skonstruowane, aby można było na nim wykonywać działania dodawania i odejmowania. Uumieszczając w rynnie szklane kulki, dziecko może odczytać wynik na podziałce znajdującej się z boku liczydła.

Podziałkę można obracać od 1 do 20 i w drugą stronę, dzięki czemu dziecko będzie mogło w łatwy sposób odczytać wynik dodawania oraz różnicy.

W skład zestawu wchodzą:

  • drewniana podstawa ze zdejmowalną podziałką, którą można montować na dwa sposoby
  • 20 szklanych kulek: 10 jasnoniebieskich i 10 ciemnoniebieskich

Informacja dla rodziców: Liczydło kulkowe ułatwia dzieciom zrozumienie liczenia, dając im poczucie sukcesu i zwiększając ich motywację do wykonywania ćwiczeń i liczenia. Arytmetyka może być łatwa. Liczydło jest w szczególności zalecane dzieciom w zerówce i początkowych klasach szkoły. Udowodniono również, że jest pomocne dla dzieci z problemami w nauce i z dyskalkulią.

Wymiary: 34 x 5 x 4cm

Wiek: 5+

Referencja: 58522

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies