Goki - Kukiełki na palec Żabi król

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Kukiełki na palec Żabi król

Cena:
44.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pacynki na palec to świetna zabawa dla wszystkich dzieci.

Ten zestaw idealnie sprawdzi się do odtworzenia znanej bajki o królewiczu zaklętym w żabę. Jednak za pomocą kukiełek można również wymyślać własne wersje lub całkiem nowe historie.

Zabawka rozwija kreatywność i uczy odgrywania ról. Polecamy również pozostałe zestawy pacynek oraz zestaw z teatrzykiem.

W skład zestawu wchodzi 5 kukiełek:

  • król
  • królowa
  • królewna
  • królewicz
  • żaba

Figurki mają drewniane główki. Głowy są wydrążone w środku, aby można było włożyć palec.

Wysokość pacynek ok. 10-12cm

Wiek :3 +

Referencja: 51899

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies