Goki - Układanka edukacyjna Mapa Europy - puzzle drewniane

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Układanka edukacyjna Mapa Europy - puzzle drewniane

Cena:
48.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Puzzle drewniane układanka Mapa Europy to wspaniała metoda na naukę geografii już od najmłodszych lat.

Dziecko poprzez zabawę poznaje wielkość, kształt i położenie poszczególnych państw Europy. Od tej pory każde dziecko będzie wiedziało z jakimi państwami graniczy Polska, albo przez jakie państwa należy jechać aby dotrzeć na wczasy do wspaniałej Chorwacji.

Edukacja poprzez zabawę to najlepsza propozycja dla każdego dziecka.

Państwa na mapie oznaczono cyferkami, a kwadratem oznaczono położenie stolicy. W zestawie kartka z objaśnieniem jaki numerek odpowiada jakiemu krajowi, dzięki temu mozna się bawić w zgadywanie. Nazwy na kartce napisane w pięciu językach m.in. w języku angielskim (brak polskiego języka, ale bez problemu każdy odgadnie o jaki kraj chodzi). Dodatkowo na ściągawce znajduje się flaga każdego państwa oraz nazwa stolicy.

Dzięki temu można poprzez zabawę nauczyć dziecko nazw geograficznych.

Wspaniała propozycja dla przedszkoli jako element wyposażenia.

Materiał: drewno

Rozmiar: 32 x 30 x 1cm

Wiek : 5 +

Referencja: 57509

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

ARti

Piątek, 23.02.2018, 17:44
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Super że jest cos takiego, szkoda że nie ma innych map. Ja w dzieciństwie miałem mapke USA, do tej pory wiem gdzie leża wszystkie stany ameryki. Dla kogoś wskazanie montany czy oklahomy na mapie to kosmos. :) Więcej takich map poproszę.


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies