Susibelle - GOKI piramida magiczne kubeczki Susibelle

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

GOKI piramida magiczne kubeczki Susibelle

Cena:
67.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Układanka kubeczki to znakomita zabawka pozwalająca ćwiczyć koordynację ruchową oraz zręczność. Bawić można się na wiele różnych sposobów. Jeden to ustawienie wieży zaczynając od największego kubeczka do postawienia najmniejszego na samym szczycie. Kolejny to chowanie jednego kubeczka w drugi, co stanowi nie lada atrakcje dla maluchów.

Wysokość całej wieży po jej ustawieniu to aż 57cm! Cała zabawka mieści się w kartonowym pudełeczku o wymiarach 15 x 14cm.

   Układanka jest również świetnym zestawem edukacyjnym dla najmłodszych. Małe dziecko bez końca może wkładać mniejsze kubeczki do większych (każdy klocek nie ma jednej ścianki w ten sposób klocki zjamują mało miejsca po włożeniu wszystkich do środka).

   Cały zestaw składa się z 6 barwnych kubeczków różnego rozmiaru. Ściany każdego kubeczka ozdobione są różnymi ciekawostkami. Na jednej ze ścianek znajdują się zwierzątka, a wśród nich: piesek, owieczka, konik, myszka, ślimak, ptaszek. Kolejna ścianka to cyfra od 1 do 6. Kolejna ścianka przedstawia ilość znaczków odpowiadającą numerowi, a ostatnia motylka. Każda kostka jest innego koloru. 

Wymiary:

  • największa kostka 14 cm x 14 cm
  • najmniejsza kostka 5 cm x 5 cm
  • wysokość wieży po ustawieniu wszystkich kubeczków: 57 cm

Materiał: twarda tektura

Estetycznie zapakowana zabawka idealnie nadaje się na oryginalny prezent !

Wiek : 12 m+

Referencja: 58508
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies