Legler - Magnetyczny labirynt do ćwiczenia małej motoryki

W 1988 roku Holger i Ingo Legler założyli firmę handlową w Delmenhorst. Wtedy koncentrowali się na imporcie oraz zbycie artykułów promocyjnych i upominków z drewna.

Od 1995 roku założyciele firmy skupiają się na zabawkach z drewna i ciągle powiekszają asortyment, między innymi o artykuły dekoracyjne i upominki. To co zaczęło się przeszło 20 lat temu, urosło w międzyczasie do dobrze prosperującego przedsiębiorstwa na europejską skalę. Aktualnie asortyment zawiera około 3000 produktów, w tym rocznie ponad 500 nowości oraz wiele artykułów własnego opracowania pod nazwą marki „small foot design”.

Produkty Legler to przede wszystkim zabawki edukacyjne, artykuły szkolne oraz artykuły dekoracyjne.

Magnetyczny labirynt do ćwiczenia małej motoryki

Cena:
25.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
wzór:
Ilość:
- +

Opis produktu

Magnetyczny labirynt to zabawka, która będzie wpływać zarówno na rozwój koordynacji ręka-oko, ale i na ćwiczenie sprawności manualnej dziecka.

Na drewnianą podstawę z labiryntem nałożono przezroczyste tworzywo. Po przyłożeniu do tworzywa magnetycznej pałeczki, maluchy mogą przesuwać kulki w labiryncie. Można prowadzić kulki w dowolny, wymyślony sposób.

Trzy wzory labiryntów do wyboru:

  1. pszczółka  (na zielonym tle)
  2. myszki (na niebieskim tle)
  3. mrówki (na pomarańczowym tle)

Cena dotyczy jednej sztuki.

Ze względu na swoje walory edukacyjne zabawka często wybierana jest jako element wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych, logopedycznych oraz przedszkoli. 

Wymiary: ok. 12 x 12 x 1 cm

Wiek: +3

Referencja: 3925

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies