Goki - GOKI Rękawica ochronna szefa kuchni - do pomalowania

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

GOKI Rękawica ochronna szefa kuchni - do pomalowania

Cena:
9.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Niezastąpiona pomoc każdej gospodyni, kucharza i pomocnika w kuchni.

Rękawica sprawdzi się przy pierwszych próbach kulinarnych i sprawie, że prace kuchenne będą bezpieczne, a dziecko nie poparzy rąk. Doda każdemu małemu kucharzowi animuszu i pewności siebie.

Z takim profesjonalnym strojem kucharskim wszystko w kuchni musi się udać.

Niewątpliwą zaletą rękawicy kucharskiej jest fakt, że można ją samodzielnie ozdobić na swój jedyny i niepowtarzalny sposób. Dajcie się ponieść wyobraźni i pomalujcie ją tak, aby była dla Was źródłem inspiracji również podczas tworzenia kompozycji smakowych.

Z jednej strony rękawica ma przeszycia, z drugiej jest gładka. Rękawicę po ozdobieniu można również użyć jako prezent np. na dzień babci lub mamy.

Do rękawicy polecamy również fartuszek i czapkę oraz specjalny zestaw kredek do malowania na tkaninie - wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie.

Kredki do kolorowania na tkaninach dostępne są tutaj: https://www.nefere.pl/755,GOKI-Kredki-do-malowania-na-tkaninach

Wymiary: 23 x 16cm

Wiek: 5+

Referencja: 58524

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies