Goki - Pluszowy Miś do ubierania

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pluszowy Miś do ubierania

Cena:
55.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Czy widzieliście kiedyś garderobę misia? Teraz wesoły, pluszowy miś zaprasza Was do swojego królestwa i pokazuje co skrywa w szafie, a jest w czym wybierać.

Miś wraz ze swoją garderobą to pomysł nie tylko na dobrą zabawę, ale i przede wszystkim ćwiczenie sprawności rąk Waszego dziecka. Pomimo tego, że cały miś jest pluszowy, ubranie misia wcale nie jest takie proste.

Zaletą zestawu jest duży wybór ubranek, co zachęci dziecko do przebierania misia i tworzenia wciąż nowych kombinacji.

Zestaw zawiera:

  • pluszowego misia
  • ubranka: 7 par spodenek, 5 różnych nakryć głowy, 5 bluzek, kurtka z kapturem, kamizelka

Niektóre ubranka są zapinane na rzepy lub zatrzaski. Wykonane są z różnych materiałów z dbałością o szczegóły (np. na niektórych ubrankach naklejki imitujące guziki czy kieszenie). Dzięki takim szczegółom cały zestaw będzie się podobał.

Całość zapakowana w estetyczne kolorowe pudełko, które może służyć do przechowywania misia.

Wiek: 3+

Wymiary opakowania: 29 x 19 x 6cm

Wymiary misia: wysokość 18cm

Referencja: 51798

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies