Goki - Puzzle horyzontalne Afryka

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Puzzle horyzontalne Afryka

Cena:
27.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Oto nowość na rynku - układanka horyzontalna. Zabawka przeznaczona jest dla młodszych dzieci, które będą układać puzzle w poziomie. Dodatkowo puzzle są ozdobione ślicznymi zwierzętami prosto z zalanej zachodzącym słońcem Afryki.

Prosta zabawka, ale w nowoczesnej formie. Dziecko musi dopasować klocek po długości, czyli nieco inaczej nie w tradycyjnych puzzlach.

Układanka dostępna również w wersji Ocean.

Wiek: 2+

Wymiary: 20,5 x 20,5cm

Referencja: 57525

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies