Goki - Niciarka - rozkładane pudełeczko na przybory

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Niciarka - rozkładane pudełeczko na przybory

Cena:
49.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Drewniane rozkładane pudełeczko to podstawowy punkt wyposażenia. Przyda się zarówno na dziewczęcą biżuterię lub przybory, jak i na chłopięce drobiazki typu karty czy drobne elementy gier. Dzięki neutralnej kolorystyce można je stosoawać do wielu pomieszczeń. Można również spróbować samodzielnie ozdobić np. techniką decoupage. Wtedy zmieni się w prawdziwie piękny dodatek, pasujący do wystroju. Osoba dorosła wykorzysta kuferek jako niciarkę, na wszelkie przybory do szycia.

Zalety pudełeczka:

  • zamykane wieczko (nie kurzą się schowane przedmioty)
  • rozsuwane półeczki umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich skarbów
  • ruchomy uchwyt do łatwego przenoszenia
  • czerwone uchyty z góry i boku ułatwiają otwieranie poszczególnych półeczek

Wymiary: 20 x 11 x 9,5cm

Wiek: 3+

Referencja: 51918

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies