Goki - Mikado Mega bierki - długość 98cm

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Mikado Mega bierki - długość 98cm

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Kurier DPD Odbiór w punkcie
Cena:
118.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Prezentujemy wyjątkową odmianę bierek - Mega Mikado ;-)

Bierki Mega Mikado to odmiana dużo większa odmiana bardzo dobrze znanej gry zręcznościowej dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę. W przyjemny sposób można uczyć dziecko precyzji, cierpliwości oraz koordynacji ruchów. W grę można grać zarówno w domu jak i w ogrodzie, parku, lesie, na pikniku, na działce u dziadków - dosłownie wszędzie.

W zestawie Mikado znajduje się aż 25 ogromnych drewnianych szpiczasto zakończonych bierek, różniących się między sobą ilością i kolorem namalowanych na nich pasków, które określają wartość punktową poszczególnych bierek.

Udział w grze bierze od 2 do 6 osób. Gra rozpoczyna się od rozsypania wiązki trzymanych pionowo w zaciśniętej dłoni i opartych końcami o podłoże bierek. Z powstałego w ten sposób stosu bierek, gracze kolejno wyciągają pojedyncze bierki w taki sposób, by nie poruszyć żadnego z pozostałych. Gdy w trakcie wyjmowania inna bierka choćby drgnie, następuje utrata szansy i do zbierania przystępuje następny z uczestników. Wygrywa gracz którego zsumowana wartość zebranych bierek jest największa. 

Zestaw zawiera:

  • jedną sztukę za 20 punktów
  • 2 bierki po 10 punktów
  • 3 bierek po 5 punktów
  • 5 bierek po 3 punky
  • 14 bierek po 2 punkty
Łączna wartość możliwych do zdobycia punktów: 98

Praktyczne worek wykonany z czarnej siateczki będzie służył do wygodnego transportu i przechowywania bierek.

Ciekawy pomysł na prezent lub pomoc edukacyjną dla przedszkola lub szkołyZabawka również świetnie spisuje się jako gra ogrodowa do wspólnej zabawy pomiędzy dziećmi i rodzicami.

Wymiary: długość około 98 cm, średnica Ø aż 1,4 cm
Wiek: 3+
Waga z opakowaniem: 2,3 kg

Referencja: 56856
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

Mikołaj

Piątek, 26.05.2017, 08:35
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Mikado w dużej wersji do zabawy na dworze - moje dzieci spędziły pół dnia na graniu. Oczywiście ja byłem godnym rywalem. Super zabawka.


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies