ClassicWorld - Zegarek misia - zegar do nauki godzin

ClassicWorld to uznana firma produkująca zabawki.

Firma ustawia poprzeczkę inny producentom przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wiemy, że dzieci zasługują tylko na najlepsze zabawki. ClassicWold zapewnia to dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości i produkcji.

Firma obsługuje międzynarodowe standardy:
ISO 9001: 2000 System Zarządzania Jakością, EN i ASTM - normy dotyczące zabawek .

Ich produkty są certyfikowane przez ICTI.

Zabawkom ClassicWorld zaufały takie firmy takie jak Wal-Mart, Toys R Us, ELC, TARGET, Pottery Barn Kids, i wiele innych. 

Zabawki wykonane są materiałów przyjaznych środowisku. Firma używa  drewna, bez żadnych konserwantów chemicznych, toksycznych materiałów i szkodliwych dla zdrowia farb. 

Zegarek misia - zegar do nauki godzin

Cena:
52.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ten zabawny i kolorowy zegarek sprawdzi się jako pomoc w nauce odczytywania godzin. 

W zestawie poza drewnianą podstawą z ruchomymi wskazówkami znajduje się 5 dwustronnych plansz. Na jednej stronie zaznaczono godzinę, o której dana czynność jest wykonywana, a na drugiej miś właśnie tą czynność wykonuje. Zestaw zawiera następujące plansze:

  1. godzina 7.00 - miś je śniadanie
  2. godzina 10.10 - pora na zabawę
  3. 16.45 - miś czyta książeczki
  4. 20.30 - pora na kąpiel
  5. 21.15 -  miś śpi

Plansze można dowolnie wkładać do środka, a przez przezroczyste tworzywo dziecku ukaże się co miś robi lub wyznaczona godzina, do której można dopasować wskazówki. Dla ułatwienia nauki u góry plansz są registry, które wystają ponad drewniany zegar ukazując godzinę. Natomiast na planszy zegara narysowane są wskazówki, aby dziecko mogło zobaczyć jak powinny być ułożone. Podpowiedzią w nauce jest też kolorystyka. Cyfra godzin na planszy ma taki sam kolor jak wskazówka godzinowa i to samo z minutową. Aby łatwiej było nauczyć się minut na tworzywie poza cyframi godzin również mniejsze cyferki oznaczające minutki.

Całość ładnie wykonana. Zegarek można również postawić, jako dekorację. W zestawie dwa kołeczki, aby zegar się nie przewracał.

Ze względu na swój edukacyjny charakter oraz świetną jakość wykonania, zabawka często służy jako wyposażenie szkół i przedszkoli.

Wymiary: 22.5 x 25 x 10,5cm

Wiek: 3+

Referencja: CL3571

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies