Bigjigs - MasterMind - Łamacz kodów - gra drewniana

Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie.

Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.

Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźne najmłodszych  i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata.
Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produtków. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

MasterMind - Łamacz kodów - gra drewniana

Cena:
46.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Prezentujemy drewnianą grę logiczną Łamacz kodów firmy BigJigsToys.

Łamacz kodów to odmiana kultowej gry dla dwóch osób. Polega na odgadywaniu kolorowego kodu ułożonego przez drugiego gracza. Olbrzymią zaletą jest tak naprawdę brak granic wiekowych. Producent zaleca zabawkę dla dzieci od lat 6 w górę. Trochę młodsi też mogą spróbować swoich sił z tą ciekawą i niełatwą grą. To z kolei powoduje, że i dorośli chętnie będą się bawić z pociechami, a przy okazji będzie to znakomita podróż w przeszłość, kiedy ta gra była bardzo popularna. Proponowany produkt wyróżnia się solidnością wykonania i pięknymi żywymi kolorami, które dodatkowo zachęcą dzieci do częstszej zabawy. 

Skrócony opis zasad gry:

Jeden gracz ukrywa kolorowy kod, a drugi ma za zadanie go odgadnąć. Jako podpowiedź obok propozycji właściwego kodu gracz ustawia pionki w kolorze białym, gdy gracz odgadł kolor, ale nie w tym położeniu gdzie powinnien być lub w kolorze czarnym gdy odgadł właściwie i kolor i położenie pionka. Dla utrudnienia pionki białe i czarne ustawiane są w dowolnej kolejności. Gracz odgaduje właściwy kod wyciągając wnioski z podpowiedzi. Uwaga! Gra uzależnia i dostarcza mnóstwo dobrej zabawy ;-)

Zestaw składa się z:

  • drewnianej podstawy z otworami
  • pionki w kolorze pomarańczowym, czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim i fioletowym
  • pionki w kolorze czarnym i białym.

Wymiary podstawki: 18,5 x 28 cm
Zabawka dla dzieci powyżej lat 3, dla dwóch graczy, wskazanie producenta +6 lat

Materiał: drewno, lakierowane drewno

Numer referencyjny: BJ694
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

Piotrek

Czwartek, 29.06.2017, 16:28
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Klasyka :)


Miko

Poniedziałek, 05.06.2017, 21:57
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Mastermind to gra mojego dzieciństwa, pamiętam jak mój ojciec zadawał mi zagadkę, a ja głowiłem się jak złamać kod. Teraz ja zadaję zagadkę mojemu synowi. Dawniej masternind był plastikowy, teraz jest dużo milszy - drewniany.


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies