Goki - Fartuszek - zestaw kucharski z drewnianą łyżką

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Fartuszek - zestaw kucharski z drewnianą łyżką

Cena:
55.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Teraz pieczenie ulubionych ciasteczek przez Małego Kucharza może stać się wspaniałą nauką i zabawą. Już teraz dziecko może samodzielnie przygotować potrawy nie brudząc się przy tym. Fartuszek i czapka są białe z wykończeniem w czerwone paseczki. Dodatkową ozdobę stanowi kolorowa aplikacja na kieszonce. Kolorystyka zestawu sprawia, że jest on odpowiedni zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

W skłąd zestawu kucharskiego wchodzą:

  • fartuszek
  • czapka
  • drewniana łyżka

Nauka gotowania i wspólne pieczenie ciasteczek sprawią dziecku wiele frajdy, a wykonanie zadania nagrodzone zostanie pysznym własnoręcznie upieczonym ciasteczkiem.

Wszystko przy zachowaniu czystości (fartuszek) i higieny (czapka).

Zestaw może być również używany do zabawy z piaskiem kinetycznym lub innymi masami.

Wymiary:

  • fartuszek: długość z uchem 70 cm, długość samego fartucha 54cm, szerokość 34cm, długość pasków do zawiązania z tyłu po 30 cm każdy.
  • czapka: 22 x 24cm
  • rękawica: 14 x 11,5cm
Wiek: 3+

Referencja: 51678

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies