Goki - Kukiełki ze sceną - królestwo

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Kukiełki ze sceną - królestwo

Cena:
33.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przedstawiamy królewski zestaw z kukiełkami: króla, królową i czarodzieja.

O czym ta opowieść? O czymkolwiek, co wymyślicie. Może być o dawnych czasach, o tym jak dobro zwyciąża zło, albo o czymś jeszcze innym. Figurki dają wiele możliwości. Sami wybierzcie o czym dzisiaj opowiecie.

W zestawie:

  • kartonowa scena - scena wykonana z ładnego kartonu z możliwością rozłożenia tak, aby stała samodzielnie
  • kukiełki na palec - w drewnianej głowie wydrążony jest otwór na palec (kukiełki z drewna i materiału). 

Dodatkowo w naszym sklepie można dokupić inne zestawy kukiełek i tworzyć wiele ciekawych historyjek. Idealne zajęcie na wspólne rodzinne wieczory.

Wymiary teatrzyku: 26 x 22 x 13cm

Wymiary otworu do przedstawiania: 20 x 9cm

Wysokość kukiełek: 9cm

Wiek: 3 +

Referencja: 51592

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies