Goki - Pudełeczko z pozytywką balerina

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pudełeczko z pozytywką balerina

Cena:
55.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

To śliczne pudełeczko przyda się każdej młodej damie na wszystkie drobiazgi lub biżuterię. Motyw baletnicy będzie świetnie pasował do pamiętnika z baletnicą i może być traktowany jako komplet.

Po otwarciu wieczka oczom dziecka ukaże się baletnica, która zacznie wirować w takt muzyki Czajkowskiego z Jeziora łabędzi. Mechanizm pozytywki jest nakręcany na kluczyk z tyłu, więc nie wymaga baterii. 

Tradycyjna zabawka z pewnością ucieszy każdą dziewczynkę.

Pozytywka wygrywa melodię: Jezioro łabędzie

Wymiary: 16 x 11 x 10,5cm

Wiek: 3+

Referencja: 15518

Deklaracja zgodności CE

XQN, XQT, XVA

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies