Melissa & Doug - Zestaw naklejek dla chłopców - 500 sztuk

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Zestaw naklejek dla chłopców - 500 sztuk

Cena:
22.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Czy Wasze dziecko również uwielbia przyklejać i ozdabiać przedmioty naklejkami? Jeśli tak, to ten zestaw będzie świetnym pomysłem na prezent.

Naklejki można wykorzystać do wielu aktywności: do zabawy, do dekoracji, do oznaczenia. Zwłaszcza jeśli zestaw oferuje tak duży wybór.

W zestawie znajdziecie aż 500 sztuk naklejek podzielonych na 10 plansz tematycznych:

  1. dinozaury
  2. budowa - w zestawie maszyny budowlane, robotnicy, materiały, znaki itp
  3. pojazdy wyścigowe - samochody i motocykle
  4. kosmos - w zestawie rakiety, planety i oczywiście ufoludki
  5. dzikie zwierzęta
  6. piraci
  7. sport
  8. pojazdy specjalne - karetki, policja, straż pożarna
  9. rycerze
  10. owady i węże

Wymiary plansz: 36 x 28cm

Wiek: 3+

Referencja: 14246

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies