Bigjigs - Teatr na stole - scena do przedstawień

Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie.

Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.

Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźne najmłodszych  i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata.
Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produtków. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Teatr na stole - scena do przedstawień

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Odbiór w punkcie
Cena:
89.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Dziecko odgrywa różne role? Lubi bawić się pacynkami?  Teatr na stole firmy Bigjigs to wymarzony prezent dla młodego adepta teatru i aktorstwa. 

Teatr jest składany. Posiada rozsuwaną czerwoną kurtynę, którą na czas spektaklu można zaczepić na specjalnych bocznych uchwytach . Przy podstawie znajduje się miejsce, na którym kredą lub zmywalnym mazakiem można wpisać nazwę pokazu. 

Teatr jest wykonany z drewna z dużą dbałością o szczegóły. Dziecko korzystając z m.in pacynek dostępnych w naszej ofercie stworzą niezapomniane przedstawienie dla rodziców w domu czy kolegów i koleżanek z klasy.

Zestaw będzie rozwijał wyobraźnię dziecka i być może odkryje talent do aktorstwa! Wspólne przedstawienia to idealne zajęcie na wspólne rodzinne wieczory.

Wymiary po złożeniu: 65 x 65 x 23 cm

Materiał: lakierowane drewno

Waga : 3 kg

Referencja: BJ339

Wiek: 3+

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies