Bigjigs - Szachy i Warcaby - zestaw gier Bigjigs

Założona w czerwcu 1985 roku, angielska firma Bigjigs Toys jest jednym z największych producentów zabawek w Europie.

Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych i przystępnych cenowo produktów, które są wykonane z dbałością o szczegóły.

Firma wierzy, że najlepsze zabawki są zasilane przez kreatywność i wyobraźne najmłodszych  i dąży do produkcji zabawek, którymi będzie można cieszyć się przez długie lata.
Aktualny asortyment zabawek to ponad 1500 produtków. Firma dostarcza zabawki do ponad 35 krajów w Europie, Australii, RPA i USA.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Szachy i Warcaby - zestaw gier Bigjigs

Cena:
49.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Drewniany zestaw sklada się dwóch znanych na całym Świecie gier. Klasyczne szachy oraz popularne wśród młodszych warcaby. 

Warcaby to gra znana i ceniona od setek lat. Gra wymaga od graczy logicznego myślenia i wytężenia wyobraźni. Pionki wykonane są z drewna i pomalowane na kolor biały i brązowy. Są one bardzo ładnie wykończone.

Szachy to klasyczna gra strategiczna wymyślona już ok 6 wieku n.e. Na 64 - polowej szachownicy gracze prowadzą prawdziwą wojenną potyczkę, która ma doprowadzić do obalenia króla. Zestaw sklada się z dwóch 16 elementowych armii :). Pionki są bardzo ladnie wykończone w klasycznym stylu. Oczywiście z drewna ! Dodatkowo ich spód wykończony jest miękkim materiałem. Nie będą rysowaly planszy i lepiej będą się trzymać podłoża.

Wspaniała zabawa zarówno dla dzieci i dla rodziców. Gry będą rozwijały zdolności logiczne dziecka i być może staną się prawdziwym hobby. Kto z nas nie chiałby zostać Arcymistrzem szachów czy warcab :)

Zestaw składa się  :

  • plansza - wymiary 28 x 28 x1 cm
  • pionki do warcab - 24 sztuki
  • pionki do szachów - 32 sztuki

Całość zapakowana w ładnym kolorowym pudełku. Pionki schowane są w lnianym woreczku. Dzięki temu się nie zgubią i zawsze będą w jednym miejscu. 

Doskonała propozycja dla szkół i przedszkoli !

Wiek 3+

Referencja: BJ789

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies