BabyBigjigs - Duże literki do układania

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Seria Baby Bigjigs obejmuje najwyższej jakości, edukacyjne zabawki drewniane dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Seria zawiera klasyczne produkty, które cieszą od lat wiele pokoleń maluchów. Są one jednak wykonane na podstawie nowych projektów, co nie tylko nadaje im nowoczesny wygląd, ale też pozwala maluchom cieszyć się dodatkowymi funkcjami tradycyjnych produktów. Nowatorskie pomysły firmy Bigjigs z pewnością pozytywnie zaskoczą niejednego amatora drewnianych zabawek.

Duże literki do układania

Cena:
66.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Duże drewniane literki na podstawie to świetna pomoc edukacyjna i zabawka w jednym. Zaletą tej układanki jest jej rozmiar oraz kolory. Literki są aż w trzynastu kolorach (każdy kolor występuje dwa razy).

Całość wykonana z drewna i ułożona na drewnianej podstawie. Dziecko ćwiczy koordynację ręka-oko i jednocześnie poznaje litery.  Litery są duże więc dziecko z łatwością będzie mogło je złapać w rękę. Dodatkowo miejsce danej literki jest pomalowane na ten sam kolor co litera, aby ułatwić dziecku układanie. Zwłaszcza na początku przygody z alfabetem przyda się taka pomoc. Później gdy dziecko będzie większe, z literek można układać w wyrazy na dowolnej powierzchni.

Ze względu na swój edukacyjny i trwały charakter, zabawka często znajduje zastosowanie jako pomoc edukacyjna w przedszkołach, szkołach i gabinetach logopedycznych. Zabawka nie zawiera polskich znaków.

Wymiary podstawy: 27,5 x 27,5cm

Wymiary kostki-literki: 4 x 3-4,5cm

Wiek: 18mcy+

Referencja: BB055

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

PIKOLAND sala zabaw

Poniedziałek, 31.07.2017, 19:24
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Świetny produkt. Po 6 m-cy używania na sali zabaw nadal sprawne-kolory się nie ścierają; podobnie jak same drewniane literki. Bardzo dobrze spasowane; kolorystyka żywa i zachęcająca dzieciaczki do nauki. POLECAMY!


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies