Melissa & Doug - Magiczny ogród - wyklejanka z numerkami

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Magiczny ogród - wyklejanka z numerkami

Cena:
42.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Spójrzcie tylko na ten magiczny ogród, gdzie w złocistej, brokatowej poświacie na liściu siedzi mały elf. 

Ta zabawka to świetne połączenie dobrej zabawy i kreatywnej pracy rozwijającej zdolności manualne oraz umiejętność rozpoznawania liczb i liter. Natomiast efekt jaki powstanie będzie można wykorzystać do dekoracji pokoju.

Zestaw zawiera:

  • drewnianą podstawę z nadrukowanym wzorem i ponumerowanymi fragmentami do wyklejenia
  • 125 brokatowych naklejek

W celu otrzymania obrazka należy przyklejać brokatowe naklejki zgodnie z literkami i cyferkami na obrazku. Całość utworzy gotowy do powieszenia obrazek. Zabawka rozwija sprawność rąk i precyzję ruchów.

Wymiary: 26 x 27cm

Wiek: 5+

Referencja: 14299

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies