Goki - Wirujące koło drewniane - kręcik

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Wirujące koło drewniane - kręcik

Cena:
9.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Nieszablonowa zabawka na rozgrzewkę dla rąk. Drewniane kolorowe koło zostało powieszone na sznureczku. Cała zabawa polega na wprawieniu go w ruch.

Na początek należy po prostu zakręcić sznurek, a następnie utrzymać kółko w ruchu poprzez napinanie i luzowanie sznurka. Zabawka działa na podobnej zasadzie co jojo. Przy dużej prędkości zabawka śwista podobnie do wiatru.

Jeśli Wasze dzieci mają dużo energii i nie zawsze wiedzą co zrobić z rękami ta zabawka jest dla nich.

Średnica koła: 10,5cm

Długość sznurka: ok. 70cm

Wiek: 5+

Referencja: GK187

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies