Goki - Goki układanka zręcznościowa Krzesła

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Goki układanka zręcznościowa Krzesła

Cena:
78.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przedstawiamy drewnianą układankę zręcznościowo-logiczną Krzesełka.

Układanka wymaga od dzieci opanowania, cierpliwości i opanowanej ręki. Nie tak łatwo ułożyć z drewnianych krzesełek ogromną wieżę, piramidę czy inną skomplikowaną budowlę według własnego projektu.

Oprócz sprytu i zręczności dziecko uczy się logicznego myślenia i postrzegania przestrzennego. Nie tak łatwo skonstruować budynek z krzesełek bez dobrego planowania.

Układanka może również pełnić rolę gry polegającej na tym kto ułoży największą więże albo kto najszybciej zbuduje piramidę. Ilość możliwości na zorganizowanie zawodów jest naprawdę duża.

Układanka przeznaczona dla dzieci w wieku od trzech lat. Może towarzyszyć dzieciom w zabawie przez wiele lat.


Układanka zawiera 24 wielokolorowe krzesełka o wysokości 7cm każde.

Edukacyjny charakter zabawki sprawia, że układanka często jest nabywana przez przedszkola jako niezbędny element wyposażenia.

Wiek: 3+

Producent: Goki

Materiał: malowane drewno

Referencja: 56929-1

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies