Bino - Maja puzzle dla najmłodszych 4x4

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Maja puzzle dla najmłodszych 4x4

Cena:
19.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Wszyscy Maję znają i kochają. 
Maja fruwa tu i tam 
Świat swój pokazując nam ! :)

Pszczółka Maja to kultowa postać dla rodziców i trochę starszych dzieci. Każdy kto pamięta tą wiecznie uśmiechniętą pszczółkę wie, że jej owadzi świat jest niezwykle kolorowy i wesoły. Takie też są puzzle dla najmłodszych.

Składają się one z 16 elementów zapakowanych w drewniane pudełeczko. Dzięki temu można ułożyć 4 różne obrazki związanych ze światem Mai i jej przyjaciół.

Dzieci układając puzzle ćwiczą koordynację ręka-oko oraz spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia. Barwny świat Pszczółki Mai przyciąga uwagę i rozwija wyobraźnię dziecka.

Produkt jest bardzo estetycznie wykonany z naturalnego drewna. Dzięki drewnianemu pudełku maluch nie zgubi swoich puzzli i będzie je mogło zabrać w każdą podróż.

W sam raz na prezent ! 

Materiał: drewno
Wymiary pudełka: 12 x 12 x 3,5cm
Wymiary puzzli : 6 x 6 cm
Wiek: 10m+
Referencja: 13620
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies