Bino - Krecik - dopasuj obrazek 36 elem.

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Krecik - dopasuj obrazek 36 elem.

Cena:
39.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Ahoj!

Kto z nas nie pamięta bajki o sympatycznym Kreciku. Pokolenie dzisiejszych rodziców miało świetną zabawę oglądając przygody czeskiego przyjacieja :) Układana Krecik jest dobrą okazją, aby nasze pociechy mogły zapoznać się z tą kultową bajką.

W skład układanki wchodzi 36 drewnianych klocków przedstawiających różne obrazki, wśród nich jest 6 klocków podzielonych na różne tematy przedstawiające kadry z bajki. Zabawa polega na tym, aby odszukać na tematycznych klockach pozostałe obrazki.

Dzięki tej układance dziecko rozwija swoją spostrzegawczość. Dodatkowo rozwija ona logiczne myślenie dziecka i pozwala szybciej poznawać świat.

Zabawka łączy w sobie wiele funkcji, więc dlatego często wybierana jest np. jako wyposażenie do przedszkoli.

Polecamy również inne produkty z serii Krecik :)


Wymiary: 31 x 31 x 1 cm

Wymiary klocka: 4,5 x 4,5 cm

Wiek: 12 miesięcy+


Referencja: 13728

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies