EcoSnoopers - Pamiętnik Eco Snoopers

Eco Snoopers to w bezpośrednim tłumaczeniu Eco Poszukiwacze.

Jest to grupa przyjaciół - zwierząt, których najważniejszymi wartościami jest przyjaźń i troska o środowisko. Postacie EcoSnoopers edukują dzieci swoim zachowaniem jak być przyjaznym dla środowiska. Ich edukacyjne przesłanie jest subtelne i skierowane do szerokiego grona dzieci - od wieku przedszkolnego do nastolatków.

Eco Poszukiwacze poprzez zabawę pokazują dzieciom wiele aspektów dotyczących recyklingu, ekologicznego ogrodnictwa, gier i zabaw, podstaw rzemiosła, a nawet sposobów leczenia dzieci. Pluszowe postacie zachęcają dzieci do postawy GoGreen, która niezbędna jest dla wszystkich, którzy niepokoją się o losy ziemi.

Eco Poszukiwacze pochodzą z Azji, Ameryki Południowej, Afryki, Europy. Dzięki temu dzieci uczą globalnego podejścia do problemu ekologii oraz różnych kultur.

Linia produktów Eco Snoopers® w swoim założeniu jest przyjazna dla środowiska. Tusze, papier i tkaniny zostały przetestowane. Tam gdzie to było możliwe, użyto do produkcji surowców wtórnych bez obniżenia jakości i dużych walorów produktów i bezpieczeństwa dla dzieci.

Pamiętnik Eco Snoopers

Cena:
25.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przedstawiamy nową serię pamiętników wykonanych z myślą o tych, którzy cenią dbałość o szczegóły, śliczne wykonanie oraz trwałość. Dlaczego to ważne - bo pamiętnik powinien dużo przetrwać. Będzie on powiernikiem sekretów i najwierniejszym przyjacielem. 

Kolorowe zwierzątka stanowią ozdobę pamiętnika. Brzegi pamiętnika są obszyte. Dodatkowo kłódeczka również jest ozdobiona kolorowym motywem z cyrkoniami.

Zestaw zawiera:

  • pamiętnik
  • samozatrzaskujący zamek
  • 2 kluczyki

Pamiętnik ma ok. 120 kartek w kolorze białym  w linie z beżowo-brązowym dekoracyjnym motywem na brzegach. Na górze każdej strony miejsce na datę. W środku pamiętnika zielona tasiemka-zakładka do zaznaczenia miejsca zakończenia zapisków. 

Wymiary: 18 x 14cm.

Wiek 3 +

Referencja: 53007

Polecamy również pozostałe produkty z serii Eco Poszukiwaczy jak zestawy krestywne i plecaki ze zwierzętami misia, małpki i konika.

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies