EcoSnoopers - Zeszyt kreatywny Eco Snoopers

Eco Snoopers to w bezpośrednim tłumaczeniu Eco Poszukiwacze.

Jest to grupa przyjaciół - zwierząt, których najważniejszymi wartościami jest przyjaźń i troska o środowisko. Postacie EcoSnoopers edukują dzieci swoim zachowaniem jak być przyjaznym dla środowiska. Ich edukacyjne przesłanie jest subtelne i skierowane do szerokiego grona dzieci - od wieku przedszkolnego do nastolatków.

Eco Poszukiwacze poprzez zabawę pokazują dzieciom wiele aspektów dotyczących recyklingu, ekologicznego ogrodnictwa, gier i zabaw, podstaw rzemiosła, a nawet sposobów leczenia dzieci. Pluszowe postacie zachęcają dzieci do postawy GoGreen, która niezbędna jest dla wszystkich, którzy niepokoją się o losy ziemi.

Eco Poszukiwacze pochodzą z Azji, Ameryki Południowej, Afryki, Europy. Dzięki temu dzieci uczą globalnego podejścia do problemu ekologii oraz różnych kultur.

Linia produktów Eco Snoopers® w swoim założeniu jest przyjazna dla środowiska. Tusze, papier i tkaniny zostały przetestowane. Tam gdzie to było możliwe, użyto do produkcji surowców wtórnych bez obniżenia jakości i dużych walorów produktów i bezpieczeństwa dla dzieci.

Zeszyt kreatywny Eco Snoopers

Cena:
25.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przedstawiamy nowość - Zeszyt kreatywny. Jest to produkt na styku zabawy i nauki. Idealnie sprawdzi się jako zachęta do nauki pisania, rysowania, tworzenia własnych notatek i obrazków. 

Wesołe zwierzaki stanowią ozdobę całej serii Eco Snoopers, a kołowy brzeg sprawia, że z łatwością będzie można zapisać każdą stronę. 

Zestaw zawiera:

  • zeszyt
  • długopis z czterema wkładami w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i czarnym
  • 18 zaznaczników z tektury z kolorowymi motywami, które mogą pełnić funkcję zakładek
  • naklejkę 3D
  • fioletowy mini zakreślacz
  • fioletowy długopis
Całość sprawdzi się w roli zeszytu, notatnika czy pamiętnika. W zeszycie 70 kartek. Kartki w linie z dekoracyjnym motywem na brzegach.
Klienci podkreślają bardzo ładne wykonanie produktu i doceniają jego walory estetyczne i jakościowe. Dlatego produkt świetnie nadaje się na prezent dla dzieci rozpoczynających szkołę. W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu ;-)
W sprzedaży posiadamy również inne produkty z serii Eko Poszukiwaczy jak: pamiętnik zamykany na kluczyk, zestaw kreatywny - scrapbook oraz śliczne plecaczki i torebki z odczepianymi maskotkami. 

Wymiary: 21,5 x 15,5cm.

Wiek: 3 +

Referencja: 53011

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies