Pecoware - Scrapbook Baletnica - album kreatywny do scrabookingu

©Pecoware to amerykańska firma, która dostarcza produkty wysokiej jakości dbając o aspekty związane z edukacją dzieci oraz ochroną środowiska.

Produkty firmy ©Pecoware produkowane są z najlepszych materiałów. Niektóre produkty częściowo są tworzone ręcznie z najwyższą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty są odpowiednio przebadane i bezpieczne dla dzieci i środowiska. Tam gdzie to jest możliwe firma Pecoware wprowadza do produkcji bezpieczne materiały z recyklingu, co w żadnym stopniu nie wpływa na wysoką jakość i bezpieczeństwo dzieci.

W swojej pracowni projektowej, firma ©Pecoware tworzy szereg projektów promujących postawę ekologiczną GoGreen. Największym i najpopularniejszym projektem stworzonym przez firmę jest linia produktów pod marką Eco Snoopers®.

Scrapbook Baletnica - album kreatywny do scrabookingu

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Paczkomaty Inpost Odbiór w punkcie
Cena:
40.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Nazwa pochodzi od ang. scrapbook, oznaczającego taki album.

Przedstawiamy barwny bazowy zestaw kreatywny, który posłuży do wykonania księgi pamiątkowej. Idealnie sprawdzi się dla wszystkich małych kreatorów i artystów.

W zestawie znajdziecie wszystko co potrzeba do wykonania własnej księgi pamiątkowej, łącznie ponad 120 elementów, a wśród nich:

  • księgę ze zdobionymi kartkami
  • koraliki
  • cekiny
  • tasiemki
  • naklejki
  • cyrkonie
  • tekturowe guziki
  • naklejki 3D
  • naklejane literki
Nic więcej nie trzeba dodatkowo kupować - wszystko czego potrzebujecie aby rozpocząć przygodę ze scrapbookingiem, znajduje się w naszym zestawie.

Wystarczy dodać do tego trochę wyobraźni, temat, zdjęcia, trochę wspomnień i gotowe. Utrwalicie wiele chwil. Można taką księgę wykorzystać również w szkole na pamiątkę jakiejś wycieczki lub innego wydarzenia. Można z niej uczynić prezent dla bliskiej osoby np. dziadków z okazji ich święta. Zestaw daje wiele możliwości i świetną zabawę. Wszystkie elementy są kolorowe i ładnie wykonane, a motywem przewodnim zestawu jest balet. Świetny zestaw dla wszystkich miłośników tańca.

Wymiary: 27 x 22,5 x 4cm

Ilość kartek w księdze: 14szt.

Wiek: 6+

Referencja: 53009

Więcej o scrapbookingu dowiecie się na stronie Wikipedii - polecamy:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Scrapbooking

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies