Goki - Goki układanka Latarnia Morska

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Goki układanka Latarnia Morska

Cena:
28.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przedstawiamy wielokolorową układankę na której możemy zobaczyć piękny morski przybrzeżny krajobraz. Na obrazku znajdują się oprócz latarni, domek, łódka, dwie kaczki, sowa i ptaszek.

Solidna układanka składa się z 52 elementów.

Wykonana z ekologicznego drewna i pomalowana przetestowanymi farbami układanka będzie służyć przez długi czas i dostarczy wiele radości najmłodszym.

Jakość produktu gwarantuje niemiecka firma Goki.

Wymiary: 20 x 30 cm
Wiek: 4+

Materiał: drewno
Numer referencyjny: HP017

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies