Goki - Goki układanka Safari

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Goki układanka Safari

Cena:
28.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zabawne zwierzęta Safari to układanka składająca się z 57 elementów.

Czas przekonać się jakie zwierzątka mieszkają na pustyni. Aby się o tym przekonać należy ułożyć 57 elementów. Na tle wschodzącego słońca zobaczymy między innym żyrafę, dużego i małego słonika oraz ptaki.

Ta nowatorska, drewniana i bardzo kolorowa układanka będzie służyć przez długi czas i dostarczy dzieciom wiele radości. W sam raz na prezent ;-)

Solidne wykonanie gwarantuje niemiecka firma Goki.

Ilość elementów: 57szt.

Wymiary zabawki: 21 x 30 cm
Wiek: 3+

Materiał: drewno
Referencja: 57990

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies