Melissa & Doug - Zestaw stempelków Farma

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Zestaw stempelków Farma

Cena:
24.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Wesołe stempelki to ciekawa zabawa nie tylko dla najmłodszych. Wystarczy chwila i cała farma gotowa. Zwierzęta biegają po kartce w różne strony lub mają swoje zagrody. Sprawdźcie sami jaką frajdę można mieć dzięki tej prostej i funkcjonalnej zabawce.

Nasz komplet składa się z 8 stempelków drewnianych. Na każdym inny zwierzak: kurczak, owca, świnka, krówka, kaczka, królik, konik i kózka. Na górze stempelka kolorowy obrazek zwierzaka.

W zestawie również podkładka z czterokolorowym tuszem.

Całość zapakowana w drewniane pudełko.

Wymiary opakowania: 15 x 12 x 4cm
Wymiary stempli: 2 x 2cm

Wiek: 4+

Referencja 11639

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies