Mom'sCare - Szmatka-przytulanka Szeleścik różowy

Firma Hencz to czołowy producent zabawek dla niemowląt typu "piszczki' i "przytulanki". Firma została założona w 1982 roku w Łodzi. 

Zabawki Hencz Toys:

  • wykonywane są według polskich norm PN-EN 71-1 "Bezpieczeństwo zabawek"
  • posiadają europejskie certyfkaty wydawane przez notyfikowany Instytut Badań i Certyfikacji
  • bezpieczeństwo używania gwarantuje znak CE Misją firmy Hencz jest produkowanie zabawek bezpiecznych oraz stymulujących rozwój najmłodszych maluchów

Linia produktów Mom'sCare to przede wszystkim przyjazne przytulanki, szmatki sensoryczne, szeleściki, gryzaki i metkowce. Wszystkie produkty bezpieczne dla dzieci i wpsierające ich rozwój.

Szmatka-przytulanka Szeleścik różowy

Cena:
15.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Szeleścik to przytulanka z wyjątkowo mięciutkiego i milutkiego w dotyku materiału, która ma dodatkowo kilka atrakcji dla dziecka.

Szeleścik został tak zaprojektowany, aby zainteresować malucha i rozwijać sprawność jego rączek. Cała szmatka wykonana z mięciutkiego materiału, z szeleszczącą folią w środku. Dodatkowo na różowej części materiał ma kropki, co powoduje, że faktury się nieco różnią. Szczególnie dobrze dobrana zostala kolorystyka zabawki, gdyż małe dzieci nie widzą tak wyraźnie. Barwy są kontrastowe w biało-czarne paski, które będą dobrze widziane. Do tego fragmenty różowe, a cały tył w kontrastowym żółtym kolorze.

Dziecko zainteresuje się również licznymi tasiemkami przyszytymi do szeleścika oraz supełkami, które będą stanowiły dodatkową atrakcję dla małych rączek. Dziecko dotykając ich uczy się odróżniać różne struktury, a próbując złapać ćwiczy zdolności motoryczne.

Szukasz prezentu dla nowonarodzonego dziecka? To idealna propozycja jako prezent na pierwszą wizytę.

Produkt wyprodukowany w Polsce.

Wymiary: 15 x 15 cm

Referencja: 332

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies