Bino - Memory zwierzęta w drewnianej skrzynce

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Memory zwierzęta w drewnianej skrzynce

Cena:
29.00 zł 15.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zapraszamy do gry w memory! Teraz w rewelacyjnej cenie aż do wyczerpania zapasów

Ta tradycyjna gra teraz również w drewnianym wydaniu. Obróć drewniane klocki nadrukiem w dół i odgaduj gdzie ukryte są pary. Kto zgadnie zabiera parę. Osoba z największą ilością par wygrywa.

Bardzo proste zasady i ładne wykonanie sprawiają, że w grę można grać już z małymi dziećmi.

Gra w memory to świetne ćwiczenie pamięci i spostrzegawczości. Klocki można wykorzystać również do innych zabaw np. w tworzenie historyjek z wylosowanych klocków itp.

W zestawie 24 sztuki klocków tj. 12 par klocków ze ślicznymi obrazkami.

Całość w drewnianym pudełeczku, dzięki któremu również przechowywanie gry będzie łatwe. Na górze pudełeczka sznureczek ułatwiający przenoszenie. Dodatkową atrakcją pudełeczka jest otwór na górze (jak w skarbonce) przez który można wkładać puzzle do środka. Oczywiście całą przednią ściankę można też wysunąć.

Grę można zabrać ze sobą w podróż, np. na wczasy lub wizytę u dziadków.

Wymiary gry: 16 x 4 x 11cm

Wiek: 12m +

Referencja: 84041

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies