Goki - Kwiatek lub koniczynka do tworzenia plecionek z muliny

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Kwiatek lub koniczynka do tworzenia plecionek z muliny

Cena:
12.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
wzór:
Ilość:
- +

Opis produktu

Prosta zabawka, a ile możliwości. Zestaw zawiera podstawę w kształcie kwiatka (czerwony) lub koniczynki (zielony) oraz włóczki w siedmiu kolorach.

Wystarczy nawinąć włóczki na podstawę i można zacząć pleść kolorowy sznureczek. A ilość zastosowań nieograniczona. Można z niego zrobić po prostu bransoletkę lub wisiorek. Można wykorzystać do breloczków i innych drobiazgów.

Zabawka sprawdzi się jak ćwiczenie koncentracji i precyzji pracy rąk.

Wymiary: średnica 9,5 cm

Wiek : 5 +

Referencja: 58616

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies