SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!
Strona główna / Produkty / Zabawki do pływania i do kąpieli

Zabawki do pływania i do kąpieli

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Pływanie daje mnóstwo radości, ale i ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Ruch w wodzie jest bardzo zdrowy, dobrze wpływa na kręgosłup i jest zalecany w wielu schorzeniach. A dodatkowo dzieci uwielbiają się pluskać. Dlatego warto uczyc je pływać.

Kąpiel natomiast dla dziecka to nie tylko dbanie o higienę, to również czas intensywneych doznań odkryć i zabawy. Bo niby dlaczego podczas mycia nie można było by się bawić? Zabawy wodą są przecież bardzo przyjemne. I tak, jak dorośli lubią się zrelaksować w wannie, tak dzieci lubią się w niej bawić, chlapać i pluskać.

Nowa linia zabawek do kąpieli ma sprawić, że kąpiel jest jeszcze ciekawsza, a dzieci chętnie bedą się jej poddawać. Możecie w kąpieli naklejać elementy na płytki lub na siebie tworząc wciąż nowe obrazy i historie. Możecie bawić się książeczkami, a co równie ważne całość pomyślana tak aby po zabawie trafiła na swoje miejsce, gdzie wyschnie.

Zabawki do kąpieli to kolejne nowe wyzwanie, które czeka na odkrycie.

Bezpłatna dostawa
Przy zakupach powyżej 100 zł
Przyjazna firma
Szybkie i wygodne zakupy online
Bezpieczne zakupy
Zwrot nieużywanego towaru do 14 dni