Ślimak z pętlą motoryczną na sznurku
Ślimak z pętlą motoryczną na sznurku
Ślimak z pętlą motoryczną na sznurku
Ślimak z pętlą motoryczną na sznurku
Strona główna / Produkty

Ślimak z pętlą motoryczną na sznurku

Nasze opinie:
Cena:
64,90 zł
Ean:
4013594548625
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Goki
Ilość:

Ślimaki każdemu kojarzą się z powolnym stworzonkiem pełzającym po ziemi w poszukiwaniu zieleninki. Jednak nasz ślimak wyróżnia się na tle swoich braci i sióstr. Oto przed Państwem Ślimak Szymon, najszybszy ze wszystkich znanych ślimaków. Urodzony sprinter, wykorzystuje swoje największe atuty jakimi został obdarowany - koła. W oka mgnieniu przemieści się z jednego pokoju do drugiego, a dzięki dołączonemu sznurkowi, Wasze pociechy bez przeszkód będą mogły zabierać go na dłuuuuugie spacery :)

W tym modelu ślimak posiada także metalową pętlę motoryczną w miejscu muszli, na której będziecie mogli przesuwać kolorowe koraliki z jednego końca na drugi. Na uwagę zasługuje barwna, tęczowa kolorystyka, sympatyczny pyszczek ślimaka oraz długie i dorodne czułki. Dzięki temu Wasze pociechy z ochotą będą sięgały po Szymka w każdej wolnej chwili.

Ślimak wykonany z drewna posiada długi 70 cm sznurek. Zabawka przyjemna w dotyku, wykonana starannie może również służyć jako zabawka do rączki. Detal na który warto zwrócić uwagę to metalowe osie przy kołach. Dzięki takiemu zastosowaniu zabawka posiada znacznie wydłużoną żywotność i z pewnością wytrzyma trudniejsze podróże jakie zagwarantuje jej Wasza pociecha :)

Wiek: 12m+

Wymiary: 15 x 14 x 9 cm

Długość sznureczka : 70 cm

Referencja: 54862

Deklaracja zgodności: CE