Puzzle Stacja paliw, 96 elementów
Puzzle Stacja paliw, 96 elementów
Strona główna / Produkty

Puzzle Stacja paliw, 96 elementów

Nasze opinie:
Cena:
39,90 zł
Ean:
4013594573375
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Stacja paliw - to miejsce, niezależnie od tego czy je lubimy czy też nie, odwiedzać musi każdy kierowca. W tym przypadku odwiedzającymi stację paliw będą Wasze pociechy w formie fantastycznej układanki od uznanego producenta zabawek Goki, na której stacja paliw znajduje się w centrum zainteresowania. 

Duże kolejki, i jeszcze większe problemy to tylko część wydarzeń jakie możecie znaleźć na tej układance. A jest ich znacznie więcej, ponieważ na puzzlach można doszukać się ogromnej ilości szczegółów czy zdarzeń. Do tego barwna kolorystyka a także możliwość kontynuowania przez Was historii jakie przydarzyły się na stacji, sprawiają że układanka będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego miłośnika układania puzzli :)

Zabawa z puzzlami:

  • budzi motywację do osiągnięcia celu jakim jest ułożenie całego obrazka, a przy tym uczy wytrwałości w dochodzeniu do tego celu
  • daje dziecku satysfakcję z wykonanego zadania
  • kształtuje koordynację wzrokowo-ruchową, ćwiczy precyzję ruchów dłoni i paluszków
  • wpływa pozytywnie na wyobraźnię dziecka,
  • rozwija spostrzegawczość i umiejętność łączenia faktów
  • jest interesującą formą spędzania wolnego czasu w pochmurne dni i nie tylko.

Układanka składa się z 96 elementów, ich ułożenie z pewnością zajmie trochę czasu jednak satysfakcja gwarantowana :) Puzzle można układać na podłodze lub na drewnianej podstawce, dołączonej w zestawie.

Wiek: 3+

Wymiary układanki: 40 x 30 cm

Referencja: 57337

Deklaracja zgodności CE