Zestaw 3 podręcznych mini narzędzi ogrodniczych niebieski
Zestaw 3 podręcznych mini narzędzi ogrodniczych niebieski
Strona główna / Produkty

Zestaw 3 podręcznych mini narzędzi ogrodniczych niebieski

Nasze opinie:
Cena:
19,90 zł
Ean:
5907554444470
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Wiosna, lato a nawet jesień są idealną porą na prace w ogrodzie. Przekopywanie grządek, sadzenie kwiatów, czy grabienie to codzienność dla małych miłośników ogrodu. A jak wiadomo każdy ogrodnik, potrzebuje odpowiednich narzędzi, aby prace w ogrodzie mogły przebiegać szybciej, łatwiej i przede wszystkim przyjemniej. Poza tym warto zachęcać dzieci do prostych prac już od małego. Firma Small Foot Design wyszła naprzeciw małym ogrodnikom i stworzyła podręczny zestaw do pracy w ogrodzie. 

W skład zestawu wchodzi:

  • Metalowa łopatka (20 x 6 cm)
  • Metalowy szpadel (22 x 6 cm)
  • Metalowe widełki (21 x 7,5 cm)

Narzędzia posiadają drewniany trzonek i metalowe zakończenia w kolorze niebieskim, dzięki czemu wykonywana praca może dać zadowalający efekt a narzędzia będą służyły przez dłuższy czas.

Wspólna praca to również okazja do spędzenia czasu razem i co ważniejsze na świeżym powietrzu. Ponad to zabawy w ogrodzie bardzo dobrze wpłyną na rozwój waszych pociech. To właśnie takie zabawki są chętnie wykorzystywane, aby zapobiegać chorobom cywilizacyjnym oraz by dziecko utrzymało formę i kondycję a także otrzymało odpowiednią porcję witaminy D. Brak ruchu wpływa niekorzystnie na młody organizm i może prowadzić do wielu schorzeń jak otyłość czy problemy z kręgosłupem.

W naszej ofercie posiadamy również inne narzędzia lub gotowe zestawy narzędzi potrzebne do prac w ogrodzie, wystarczy kliknąć w LINK!

Wiek: 3+

Referencja: 10836J

Deklaracja zgodności CE