Gra sortowanie zwierzątek
Gra sortowanie zwierzątek
Gra sortowanie zwierzątek
Gra sortowanie zwierzątek
Strona główna / Produkty

Gra sortowanie zwierzątek

Nasze opinie:
Cena:
109,90 zł
Ean:
4013594567657
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Gra w sortowanie to zabawa polegająca na sortowaniu figurek według kolorów i kształtów, przeznaczona od 2 do 5 graczy od uznanego producenta zabawek Goki. W tej grze liczy się szczęście, wynik naszej rozgrywki zależy głównie od rzutu kostkami. Emocjonująca gra dla dzieci, w której również mogą uczestniczyć rodzice. Liczy się dobra zabawa i czas spędzony z bliskimi.

Zasady gry:

Każdy z graczy dostaje jedną planszę do gry. Figurki i kostki zostają ułożone na środku stołu, tak aby były bez trudu dostępne dla każdego. Najmłodszy z graczy zaczyna rzucając obiema kostkami równocześnie. Kostki wskażą, które zwierzę i w jakim kolorze należy wziąć i umieścić na swojej planszy. Pole w kształcie gwiazdki lub z wielokolorowym polem pozwala wybrać dowolne zwierzę lub dowolny kolor. Niezależenie czy udało się dołożyć graczowi figurkę do planszy, po jego rzucie przychodzi kolej następnego gracza.

Istnieją 2 warianty gry:

  • A) Każde zwierzę na planszy musi być w innym kolorze
  • B) Wszystkie zwierzęta na planszy muszą być w tym samym kolorze (W tym przypadku gdy jeden z graczy zacznie kompletować figurki w danym kolorze, żaden inny gracz nie może już wybrać tego koloru. Jeżeli gracz wyrzuci kolor wybrany przez inną osobę, musi spróbować szczęścia w kolejnej rundzie)

Wygrywa ten, komu uda się skompletować swoją planszę jako pierwszy. Życzymy powodzenia :)

Możecie również grać na swoich własnych zasadach, lub po prostu bawić się grą w sortowanie jak układanką. Całość wykonana z trwałego i ekologicznego materiału jakim jest drewno.

Zestaw zawiera:

  • 25 figurek zwierzątek (po 5 figurek w każdym z 5 kolorów)
  • 5 plansz z wycięciami w kształcie zwierzątek
  • 2 kostki: jedna z kolorami, druga z kształtami

Wiek: 2+

Wymiary planszy: 24 x 7 cm

Wymiary pojedynczego zwierzątka: około 4,5 x 4,5 cm

Wymiary opakowania: 25,5 x 25,5 x 4 cm

Referencja: 56765