Łańcuszek do wózka różowy z zapięciami
Łańcuszek do wózka różowy z zapięciami
Strona główna / Produkty

Łańcuszek do wózka różowy z zapięciami

Nasze opinie:
Cena:
62,90 zł
Ean:
4013594652490
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Goki
Ilość:

Spraw, aby Wasz spacer był jeszcze ciekawszy. Zawieszka od znanego producenta akcesoriów dla najmłodszych Goki będzie idealnym prezentem, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które leżąc w wózku nie mogą obserwować otoczenia. Wystarczy zapiąć dwa klipsy po obu stronach wózka i gotowe. Dzięki drewnianym zwisającym elementom dziecko będzie obserwować delikatny ruch pierścienia i próbować na nim swoje pierwsze chwyty.

Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić. Może próbować popychać oraz obracać drewniane koraliki, a także dzwonić metalowym dzwoneczkiem. Małe silikonowe kuleczki doskonale sprawdzą się jako dodatek, który można szarpać, bawić się i gryźć bez obawy o bezpieczeństwo Waszego malucha.

Całość złożona z drewnianych oraz silikonowych koralików w ciekawej różowej kolorystyce. Na końcach zawieszki dwa klipsy do mocowania. Centralnym elementem jest drewniane kółeczko z metalowym dzwoneczkiem przywiązanym solidnie obok sąsiadującego koralika. Dziecko może trącać te elementy ręką lub nóżką sprawiając, że będą wydawać delikatne, przyjemne dla ucha dźwięki. 

Polecamy również inne podobne produkty, dostępne TUTAJ!

Produkty wysokiej jakości, wykonane z bezpiecznych nietoksycznych materiałów wyprodukowane w Niemczech. Gwarancja firmy Goki.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Wiek: 0+

Długość: 40 cm (po rozwinięciu)

Referencja: 65249

Deklaracja zgodności CE