Drewniana żabka do ciągnięcia na sznurku
Drewniana żabka do ciągnięcia na sznurku
Drewniana żabka do ciągnięcia na sznurku
Drewniana żabka do ciągnięcia na sznurku
Strona główna / Produkty

Drewniana żabka do ciągnięcia na sznurku

Nasze opinie:
Cena:
57,90 zł
Ean:
4013594548946
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Goki
Ilość:

Żaby i ropuchy to bardzo pożyteczne stworzonka. Ich ulubionym przysmakiem są owady, w szczególności muchy. Prezentujemy Wam nowość marki Goki, żabkę na sznurku która jak wszystkie jej siostry również uwielbia muszki :)

W tym modelu na sznurku znajduje się na stałe przytwierdzona niebieska mucha, dzięki temu podczas spaceru można odczuć wrażenie jak by żabka goniła muchę. Dodatkowym atutem zabawki jest jej nietypowy charakter, tzn. składa się z dwóch odrębnych kawałków drewna a oś w tylnych koła jest zamontowana na obrzeżu. Taka konstrukcja powoduje, że w trakcie ciągnięcia żabka porusza pyszczkiem, zupełnie jak by miała chwycić lecącą przed nią muchę.

Żabka wykonana w całości z drewna, posiada długi 70 cm sznurek. Zabawka przyjemna w dotyku, wykonana starannie może również służyć jako zabawka do rączki. Elegancki zielony kolor, w połączeniu z kolorem naturalnego drewna oraz czerwonych kół sprawi, że Wasze pociechy chętnie będą sięgały po tę pozycję. Detal na który warto zwrócić uwagę to metalowe osie i podkładki przy kołach. Dzięki takiemu zastosowaniu zabawka posiada znacznie wydłużoną żywotność i z pewnością wytrzyma trudniejsze podróże jakie zagwarantuje jej Wasza pociecha :)

Wiek: 12m+

Wymiary: 16 x 10 x 7,5 cm

Długość sznureczka : 70 cm

Referencja: 54894

Deklaracja zgodności: CE