Tonblok tęczowy z pałeczką
Tonblok tęczowy z pałeczką
Strona główna / Produkty

Tonblok tęczowy z pałeczką

Nasze opinie:
Cena:
19,90 zł
Ean:
4013594618748
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

W naszej ofercie możecie znaleźć szeroką gamę instrumentów muzycznych, jednak takiej zabawki jeszcze nie mieliśmy. Prezentujemy Państwu nowość od znanego producenta zabawek Goki, Tonblok z pałeczką do wygrywania rytmów.

Instrument niezwykle prosty w użytkowaniu. Dołączoną w zestawie pałeczką należy pocierać o główny trzon, dzięki czemu można wydobyć charakterystyczny dźwięk. Dzięki ząbkowanej powierzchni oraz podłużnym nacięciom wzdłuż trzonu istnieje możliwość wygrywania dwóch różnych tonów. Zabawka ćwiczy poczucie rytmu, rozwija talent muzyczny i zapewnia wspaniałą zabawę dla początkującego muzyka. Tonblok ćwiczy również zdolności manualne dziecka. Pocieranie elementami o siebie w różnym rytmie wymaga od dziecka koncentracji i ćwiczenia ręki. 

Produkt wykonany solidnie, z dbałością o szczegóły idealnie pasuje do małych rączek. Tęczowe barwy uchwytu z pewnością przypadną do gustu maluchom, dzięki czemu chętniej będą sięgały po tę pozycję. Zarówno bloczek jak i pałeczka wykonane z wysokiej jakości drewna, sprawią że instrument posłuży Wam przez wiele lat muzycznej przygody :)

Wiek: 3+

Wymiary: 17 x 3 x 3 cm

Referencja: 61874

Deklaracja zgodności CE