SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Grzechotka tęczowa do rączki
Grzechotka tęczowa do rączki
Strona główna / Produkty / Dla Malucha, Pętle, Smoczki, Przytulanki / Grzechotki / Heimess - Grzechotka tęczowa do rączki

Grzechotka tęczowa do rączki

Cena:
37,90 zł
Ean:
4011534367909
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Klasyczna grzechotka do rączki od uznego producenta zabawek Goki. Niewielki rozmiar oraz kształt dopasowany do maleńkiej dłoni sprawi, że Wasze pociechy chętnie będą sięgały po tę pozycję w trakcie zabawy, podróży czy nawet spaceru.

Zabawka składa się z 2 owalnych elementów połączonych za pomocą elastycznego sznureczka. Na sznureczku znajduje się 6 koralików w kolorach tęczy, sprawiając że zabawkę można trzymać w ręku, wyginać czy turlać. Jeden z owalnych elementów posiada przymocowane za pomocą elastycznych sznureczków 6 okrągłych koralików, które w trakcie potrząsania czy zabawy uderzają o podstawę wydając przy tym charakterystyczny dźwięk stukania.

Całość wykonana z drewna, pokryta bezpieczną, nietoksyczną farbą. Grzechotkę oraz koraliki charakteryzuje solidne wykonanie. Produkt wytworzony w Niemczech z wysokiej jakości materiałów. W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Wiek: 0+

Wymiary: 11 x 6 cm

Referencja: 736790

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie