Gra łap kartę Goki
Gra łap kartę Goki
Gra łap kartę Goki
Gra łap kartę Goki
Strona główna / Produkty

Gra łap kartę Goki

Nasze opinie:
Cena:
31,90 zł
Ean:
4013594567695
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 4 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Gra łap kartę to gra stawiająca na zręczność i spostrzegawczość. Producent gier i zabawek Goki i w tym przypadku prezentuje prześlicznie wykonaną grę, z kolorowymi obrazkami ukazującymi barwne i wesołe zwierzaczki.

Gra łap kartę składa się z 25 kart z obrazkami, dwóch kostek (jedna przedstawia kolory, druga zwierzątka) oraz polskiej instrukcji do gry. Celem gry jest zebranie jak największej liczby kart. Gra przeznaczona dla 2, 3 lub 4 osób.

Instrukcja do gry :

Wszystkie karty zostają dokładnie wymieszane i ułożone na środku stołu obrazkami do góry. Każdy z graczy musi swobodnie dosięgnąć do wszystkich kart na stole. Zaczyna najmłodszy z graczy, rzucając równocześnie obiema kostkami. Wszyscy gracze sięgają następnie równocześnie po kartę odpowiadającą temu, co wskazują kostki (zwierzę i kolor). Gracz, który jako pierwszy chwyci daną kartę, zatrzymuje ją i kładzie przed sobą.

Następnie gracze rzucają kostkami po kolei. Wyrzucona gwiazdka może zastąpić każde zwierzę lub każdy kolor.

Tylko jeden gracz może w danej kolejce chwycić jedną kartę. Po wyrzuceniu kombinacji, dla której nie ma pasujących kart na środku stołu, nikt nie podnosi kart, a kolejka przechodzi na następnego gracza. 

Gra kończy się, gdy na stole nie ma już więcej kart. Wygrywa ten z graczy, który zgromadzi przed sobą największą liczbę kart.

Życzymy przyjemnej gry :)

Wymiary: 14 x 14 x 3,5 cm

Wymiary pojedynczego puzzelka: 4,5 x 4,5 cm

Wiek: 4+

Referencja: 56769

Deklaracja zgodności CE