Matematyczne patyczki do nauki liczenia
Matematyczne patyczki do nauki liczenia
Matematyczne patyczki do nauki liczenia
Matematyczne patyczki do nauki liczenia
Strona główna / Produkty

Matematyczne patyczki do nauki liczenia

Cena:
105,90 zł
Ean:
4020972011367
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 4 lat
Producent:
Sfd
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Edukacyjna zabawka do nauki liczenia i mierzenia marki Small Foot Design. Takie układanki pomagają utrwalić i wizualnie przedstawić matematyczne zagadnienia. W tej układance maluch pozna dodawanie i odejmowanie w prostej formie drewnianych patyczków. Dzięki dużej ilości elementów bo AŻ 308, dziecko może operować na dużych liczbach np.: 40+17, 28-11 itd.

W skład zestawu wchodzą następujące elementy :

  • drewniane pudełeczko z zamknięciem
  • 308 drewnianych patyczków o długości od 1 do 10 cm. Szerokość i wysokość pozostaje taka sama dla wszystkich elementów czyli 1x1 cm.

Patyczki mogą służyć jako rewelacyjne narzędzie do nauki odległości i mierzenia długości. Kolor klocków oznacza długość danego elementu np. biały to 1 cm, żółty to 5 cm a niebieski to 9 cm. Takie rozwiązanie świetnie wpłynie na pamięć i koncentrację Waszych pociech. Jako że elementów jest naprawdę dużo i są wykonane z drewna, zestaw pozwala na tworzenie prostych konstrukcji przy użyciu klocków. Budowanie przy użyciu pałeczek może zainspirować dziecko do nauki architektury, budownictwa czy projektowania. Przez to, że elementy są różnych długości szkraby będą musiały pogłówkować zanim dobiorą odpowiednie elementy. 

Z tym zestawem nauka idzie w parze zabawą, dlatego szczególnie polecamy ten produkt placówkom edukacyjnym. Drewniane klocki będą służyły długo i zapewnią dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy. Drewno jest ciepłe i przyjemne w dotyku. W dodatku to surowiec naturalny i w pełni ekologiczny. Genialny pomysł na prezent dla przedszkolaka.

Wymiary opakowania : 32,5 x 28 x 4 cm

Wymiary klocków: 1 x 1 x (od 1 do 10) cm

Ilość elementów : 308

Materiał: lakierowane drewno

Wiek : 4+

Referencja: 1136

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie