Mój ogródek kwiatowy
Mój ogródek kwiatowy
Mój ogródek kwiatowy
Mój ogródek kwiatowy
360
Mój ogródek kwiatowy
Mój ogródek kwiatowy
Mój ogródek kwiatowy
Mój ogródek kwiatowy
Strona główna / Produkty

Mój ogródek kwiatowy

Nasze opinie:
Cena:
55,90 zł
Ean:
6955273551657
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Lelin
Ilość:

Wasza pociecha wykazuje duże zainteresowanie podczas przyglądania się waszym pracom w ogródku ? Jednak prace w ogródku to często brudne ręce i ubrania a także możliwość skaleczenia się. Z tego też powodu producent zabawek Lelin poszedł w tym kierunku i stworzył produkt idealny dla młodych florystów. Przed Państwem mini ogródek z kwiatami, łopatką, nasionami, konewką, nawozem do kwiatów oraz sympatyczną pszczółką. 

Przepiękny, starannie wykonany ogródek jest podzielony na 2 obszary. Pierwszy z nich to typowe miejsce do przechowywania swoich nasion, nawozów i narzędzi. Drugi obszar, zdecydowanie większy to Wasz ogród kwiatowy. Na podstawce imitującej glebe w ogródku znajduje się 5 identycznych otworów. To właśnie w tych miejscach wyrosną słoneczne słoneczniki, cudowna lilia czy klasyczne tulipany, które dodadzą barwy waszemu ogródkowi :)

Zadaniem młodego ogrodnika będzie zasadzenie nasion, następnie podlewanie, nawożenie i doglądanie do waszych roślinek. Z pomocą przychodzi do Was pomocna pszczółka, która chętnie wyląduje na każdym z kwiatów a następnie zabierze ze sobą pyłki, by rozsiać je po całej okolicy. Dzięki takie zobrazowaniu ogródka, Wasze pociechy dostrzegają rolę każdego, nawet najmniejszego owada w świecie ludzi i zwierząt. 

W zestawie znajdziecie takie elementy jak :

  • drewniany ogródek z podziałką
  • opakowanie z nawozem
  • opakowanie z nasionami ( 3 rodzaje )
  • 2 częściowy słonecznik - 2 szt.
  • 3 częściowa lilia
  • 3 częściowy tulipan - 2 szt.
  • łopatka
  • konewka
  • pszczółka

Z tej samej serii polecamy wam również zestaw "Mój ogródek warzywny" !!

Produkt wykonany w pełni z drewna. Eleganckie opakowanie oraz kreatywny produkt idealnie sprawdzą się jako prezent dla dwulatka ora dzieci starszych, rozwijając w nich podstawowe umiejętności manualne jak również poszerzając ich zainteresowania.

Wiek: 2+

Wymiary: 20 x 14 x 7 cm

Referencja: L50165

Deklaracja zgodności CE