Konik Lili - brak dźwięku
Konik Lili - brak dźwięku
Strona główna / Produkty

Konik Lili - brak dźwięku

Promocja
Nasze opinie:
Cena:
159,90 zł
127,90 zł
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 159,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Nefere zabawki
Ilość:

Powód przeceny - nie działają dźwięki

Śliczny  konik wykonany z milutkiego pluszowego materiału będzie wspaniałym towarzyszem zabaw. Liliowy konik z piękną długą grzywą i ogonem, które świetnie nadają się również do czesania i zaplatania. Płozy i uchwyty wykonane zostały z drewna.

Dodatkową atrakcją będzie dźwięk, który konik wydaje podczas jazdy. Wystarczy nacisnąć jedno uszko, a rozlegnie się dźwięk końskich galopujących kopyt. Po naciśnięciu drugiego uszka konik będzie rżał.

UWAGA! Gdy konik zaczyna rżeć otwiera pyszczek. Dodatkową atrakcją będzie świecące serduszko. Gdy konik dłużej trzymany jest za uszko, jego serduszko migocze i pulsuje czerwonym światłem. 

Baterie nie są dołączone do zestawu. Konik wymaga trzech bateri typu paluszek.

Konik wyposażony jest w siodło i wodze jak prawdziwy rumak. Całość wykonana z dbałością o szczegóły i wysoką jakość zabawki. Siodło jest specjalnie wyprofilowane, żeby dziecko wygodnie siedziało.

W odróżnieniu od innych tańszych koników na biegunach wykonanych ze styropianu, konik Lili posiada metalową konstrukcję. Dzięki temu jest stabilny i z pewnością nie ulegnie zepsuciu podczas długiej kolejnej zabawy ze swoją przyjaciółką.

Materiał: naturalne drewno i plusz + metalowy stelaż

Wymiary: wysokość 65 cm, długość: 60 cm

Wysokość siedzenia od podłoża: 43cm

Wiek zalecany przez producenta: 3+

Referencja: GS1013

Deklaracja zgodności CE