Skoczek POGO -Uszkodzone opakowanie
Skoczek POGO -Uszkodzone opakowanie
Skoczek POGO -Uszkodzone opakowanie
Skoczek POGO -Uszkodzone opakowanie
Skoczek POGO -Uszkodzone opakowanie
Skoczek POGO -Uszkodzone opakowanie
Strona główna / Produkty

Skoczek POGO -Uszkodzone opakowanie

Promocja
Nasze opinie:
Cena:
114,90 zł
104,90 zł
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 114,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Produkt przeceniony ze względu na uszkodzone opakowanie. Wada widoczna na zdjęciu.

Przedstawiamy zabawkę, która nie gościła u nas od bardzo dawna. Oto do Państwa dyspozycji legendarny skoczek POGO od znanego producenta zabawek Legler.

Czy wiedzieliście, że pchła jest w stanie oddać skok na odległość 200 razy przekraczającą jej długość ciała ?! Z kolei kangur potrafi wykonywać skoki nawet do 10 metrów. Teraz i wy możecie zostać rekordzistami skoku, dzięki temu interesującemu drążkowi do skakania :) 

Góra skoczka w kształcie litery T, rączki wykończone gąbką, rozkładane stopki, wytrzymała stalowa sprężyna oraz możliwośc regulacji drążka w zależności od potrzeb, to wszystko sprawia, że możecie zabrać pogo w dowolne miejsce i cieszyć się komfortowym użytkowaniem. Dodatkowo od spodu znajduje się wymienna gumowa podkładka wykonana z bardzo twardej gumy. 

Dziecko skacząc wykonuje ruchy całym ciałem, więc jest to świetne ćwiczenie wspomagające rozwój całego ciała. Dodatkowo trenuje równowagę, koordynację, zręczność i koncentrację. To właśnie takie zabawki są chętnie wykorzystywane, aby zapobiegać chorobom cywilizacyjnym. Brak ruchu wpływa niekorzystnie na młody organizm i prowadzi do wielu schorzeń jak otyłość, problemy z kręgosłupem.

Zaleca się stosowanie środków bezpieczeństwa takich jak kask, ochraniacze itp. Należy używać na otwartej, płaskiej przestrzeni wolnej od przeszkód, najlepiej pod opieką osoby dorosłej.

Do zestawu jest także dołączona prosta instrukcja, która w kilku obrazkach ukazuje jak przygotować nasz skoczek do zabawy. Wystarczy wcisnąć przyciski a następnie wsunąć metalowe elementy w odpowiednie miejsca, tak aby przycisk wszedł w dziurkę i stabilnie zablokował elementy.

Kolor : czerwony

Materiał : stal

Maksymalna dopuszczalna waga : 50 kg

Wiek: 5+

Wymiary skoczka : regulacja między 63 - 88 cm x 24 cm

Wysokość stopek do podłoża : 23 cm

Referencja: 9507

Deklaracja zgodności CE