SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Drewniany dzięcioł na patyku z domkiem
Drewniany dzięcioł na patyku z domkiem
Strona główna / Produkty / Kraina rozmaitości / Na biurku / Goki - Drewniany dzięcioł na patyku z domkiem

Drewniany dzięcioł na patyku z domkiem

Cena:
18,90 zł
Ean:
4013594538084
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Pracowity dzięcioł i jego jakże wspaniały domek potrzebują pomocy przy wykuwaniu dziur w kolejnym drzewie. Teraz każdy maluch może wspomóc go w przesuwaniu się po drzewie i wydziobywaniu dziur.

Zabawka firmy Goki to interesująca propozycja dla każdego ciekawskiego dziecka. Dzięki swojej formie mały odkrywca może obserwować jak porusza się dzięcioł przy stukaniu i pukaniu w korę drzewa. Zabawka składa się z drewnianej podstawy i metalowego pręciku, który od góry zakończony jest drewnianym domkiem z czerwonym dachem. Na metalowym pręciku znajduje się dzięcioł na sprężynce. Po przesunięciu go w górę ptaszek powoli spada i dzięki sprężynie, trzęsąc się uderza dzióbkiem w metalowy pręt, zupełnie jak prawdziwy dzięcioł wykuwający dziurę w drzewie.

Ta ciekawa zabawka sprawi każdemu dziecku wiele radości. Wprawienie w ruch tego pracowitego dzięcioła to ogromna satysfakcja dla małego odkrywcy przyrody. Dziecko może poznawać świat przyrody spędzając czas przy wesołej i bezpiecznej zabawie. Metalowy pręcik jest solidnie zabezpieczony z każdej strony, dzięki czemu nie ma możliwości, że dziecko się nim ukłuje. 

Wiek: 3+

Wymiary: 43,5 cm

Referencja: 53808

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie